Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
JUST CAVALLI

ДУКСЕР

Шифра на артикл: GU0115N25189-900
Провери достапност
 • XS
  XS
 • S
  S
 • M
  M
 • L
  L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд JUST CAVALLI
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 100%Памук
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 22SWSK28-2000
4.952 МКД
Заштеда -20%
6.190 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011434A-02A
4.552 МКД
Заштеда -20%
5.690 МКД
Големина
XS/S
M/L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS012182
5.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL009075
6.312 МКД
Заштеда -20%
7.890 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011259A-02A
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL