Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 17010323-02
1.290 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 800 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • 12-18 Месеци
  12-18 Месеци
 • 2-3 Години
  2-3 Години
 • 69
  69
 • 9-12 Месеци
  9-12 Месеци
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол БЕБЕ ДЕВОЈЧИЊА
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27050603-02
690 МКД
Големина
66
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27003632-02
890 МКД
Големина
67
69
70
71
72
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 27071119-02
990 МКД
Големина
69
70
71
72
66
67
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17095759-05
790 МКД
Заштеда -11%
890 МКД
Големина
72
67
66
69
70
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17083257-02
490 МКД
Заштеда -29%
690 МКД
Големина
70
69
72
67
71