Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 17075761-05
2.990 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
Заштеда: 1.000 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 55% Памук 45% Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A037710ADAM-141
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17097734-05
2.490 МКД
Заштеда -17%
2.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ ML416VOG-626
2.890 МКД
Заштеда -40%
4.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J30J318798-YAF
5.190 МКД
Заштеда -31%
7.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011131
5.592 МКД
Заштеда -20%
6.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17041064-02
1.490 МКД
Заштеда -25%
1.990 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011720A-01C
2.495 МКД
Заштеда -50%
4.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011407A-01C
2.745 МКД
Заштеда -50%
5.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011045
5.449 МКД
Заштеда -30%
7.790 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011044
4.403 МКД
Заштеда -30%
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL