Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DESIGUAL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 21WWSK44-2007
5.490 МКД
5.490 МКД
4.118 МКД
Заштеда: 1.372 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DESIGUAL
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021


Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS011171
4.718 МКД
Заштеда -25%
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011251A-07Q
3.743 МКД
Заштеда -25%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 17086318-96
1.118 МКД
Заштеда -25%
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008562
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008561
5.468 МКД
Заштеда -25%
7.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 1082868-40
1.343 МКД
Заштеда -25%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 1082867-46
1.343 МКД
Заштеда -25%
1.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW11043-ABI
5.993 МКД
Заштеда -25%
7.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010985
4.343 МКД
Заштеда -25%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6N3TJ3440000-E28
5.093 МКД
Заштеда -25%
6.790 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010939
4.343 МКД
Заштеда -25%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010936
4.343 МКД
Заштеда -25%
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L