Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY HILFIGER

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DM0DM09593-ZFS
5.990 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол МАШКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 55%Памук 44%полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010749
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011399A-5YC
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008199
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011147A-QLI
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011136A-RUA
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2010994A-QLI
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J30J314036-ZHM
7.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL