Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 87085687-81
1.990 МКД
1.290 МКД
1.032 МКД
Заштеда: 958 МКД
Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Состав 51% Полиестер 44% Вискоза 05% Еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010935
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010754
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010697
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010685
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A046610BAWT-3BR
9.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008218
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW09663-TIF
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010335
5.790 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010336
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A045520HBAC-32W
9.490 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010208
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010205
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L