Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 000NM2062E-UB1
5.290 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 2.100 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • M
    *
  • L
    *
  • XL
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 57%Памук 38%полиестер 5%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008195
6.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011171A-02A
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011363A-02A
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL008124
5.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A028640BAWT-9XX
9.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A027270GRAT-9XXA
11.290 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J30J318170-BEH
6.490 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0099597-01
1.379 МКД
Заштеда -40%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 50450471-1
4.490 МКД
Заштеда -50%
8.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DM0DM10657-BDS
3.490 МКД
Заштеда -50%
6.990 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DM0DM10627-BDS
2.790 МКД
Заштеда -50%
5.590 МКД
Големина
M
L
XL
XXL