Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
DIESEL

ДУКСЕР

Шифра на артикл: A021680DDAR-5AF
16.090 МКД
16.090 МКД
4.827 МКД
Заштеда: 11.263 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • M
  M
 • L
  L
 • XL
  XL
 • XXL
  XXL
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд DIESEL
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Состав 50%Вискоза 48%полиестер 2%еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011804A-GUL
4.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011965A-GCI
5.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS013999
6.190 МКД
Големина
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A6CAJ-DA3
8.990 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37025916-37
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 37035915-37
2.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011900A-0WA
3.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ M2011958A-AA5
5.890 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A2BNB-A58
6.490 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL