Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
MANGO

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 87054033-50
1.490 МКД
1.490 МКД
1.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale June

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 88% Полиестер 12% Вискоза

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010887A-06G
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010860A-J6P
4.333 МКД
Заштеда -30%
6.190 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007562
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL005827
6.095 МКД
Заштеда -50%
12.190 МКД
Големина
XXS
XS
S
M