Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J20J215566-BEH
6.290 МКД
6.290 МКД
4.403 МКД
Заштеда: 1.887 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 100%Памук

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 000QS6666E-UB1
5.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J215267-BEH
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J216346-BEH
4.893 МКД
Заштеда -30%
6.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ A041620IAJH-9XX
8.393 МКД
Заштеда -30%
11.990 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 6N1TJ1030000-G24
5.523 МКД
Заштеда -30%
7.890 МКД
Големина
XS
S
M
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 162194-0008
4.823 МКД
Заштеда -30%
6.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007681
4.263 МКД
Заштеда -30%
6.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J215573-0GJ
5.803 МКД
Заштеда -30%
8.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18487-0004
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 34400-0012
4.990 МКД
Големина
XS
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS009440
3.213 МКД
Заштеда -30%
4.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS009375
4.123 МКД
Заштеда -30%
5.890 МКД
Големина
XS
S
M
L