Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
LEVI'S

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 34400-0012
4.990 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • XS
    *
  • M
    *
  • L
    *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд LEVI'S
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007681
6.090 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0005
4.690 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18487-0004
4.990 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
XL