Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
TOMMY HILFIGER

ДУКСЕР

Шифра на артикл: DW0DW09921-C87
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол ЖЕНСКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 51%Полиестер 41%вискоза 8%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW09918-C87
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011177A-EYG
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 161670-0002
4.890 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010889A-JKE
3.992 МКД
Заштеда -20%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2010877A-98T
3.512 МКД
Заштеда -20%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87014059-69
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87060534-69
2.490 МКД
Големина
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87050570-57
1.990 МКД
Големина
S
M
L