Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
CALVIN KLEIN

ДУКСЕР

Шифра на артикл: J20J215485-TN9
5.590 МКД
5.590 МКД
3.913 МКД
Заштеда: 1.677 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
 • XS
  *
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд CALVIN KLEIN
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ GSS010204
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ DW0DW09918-TOU
5.590 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 161937-3832
5.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ J20J215462-TPZ
6.290 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87075705-81
1.490 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 87085687-81
1.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 19485-0002
5.390 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007791
4.263 МКД
Заштеда -30%
6.090 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 18686-0009
4.690 МКД
Големина
XS
S
M
L
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011178A-5AE
3.073 МКД
Заштеда -30%
4.390 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ W2011177A-5GJ
3.493 МКД
Заштеда -30%
4.990 МКД
Големина
XS
S
M
L
XL
Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ RPL007561
3.843 МКД
Заштеда -30%
5.490 МКД
Големина
XXS
XS
S
M
L