Барај
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
ДУКСЕР
BOSS ATHLEISURE

ДУКСЕР

Шифра на артикл: 50441233-1
12.990 МКД
12.990 МКД
12.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
 • S
  *
 • M
  *
 • L
  *
 • XL
  *
 • XXL
  *
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДУКСЕРИ
Бренд BOSS ATHLEISURE
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона SS21 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 21
Состав 47%памук 46%полиестер 7%еластин

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ДУКСЕРИ 0099414-01
1.609 МКД
Заштеда -30%
2.299 МКД
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL