Барај
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 37044055-99
Šifra proizvođača: 37044055
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Полиестер 20% Пластика

Trenutno nema komentara

Слични производи