Барај
%
×
Mango Man New Collection

Парчиња скроени за безвременски комбинации!

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 37014057-68
Šifra proizvođača: 37014057
590 МКД
440 МКД
396 МКД
Заштеда: 194 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја ВИОЛЕТОВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Полиестер 20% Пластика

Trenutno nema komentara
590 МКД
440 МКД
396 МКД
Заштеда: 194 МКД
Извести ме за попуст
2
1