Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 37014058-52
Šifra proizvođača: 37014058
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ДЕВОЈЧИЊА
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 60% Полиестер 20% Памук 20% Железо

Trenutno nema komentara