Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 200126_BG
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Последно парче
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 20%Железо, 80%Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
390 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД