Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 199127_MD
690 МКД
483 МКД
435 МКД
Заштеда: 255 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • U
    U
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЖОЛТА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав Лице: 50%Полиестер, 50%Термопластичен полиуретан

Trenutno nema komentara
690 МКД
483 МКД
435 МКД
Заштеда: 255 МКД
Извести ме за попуст
2
1