Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
MANGO

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 27055913-05
890 МКД
440 МКД
440 МКД
Заштеда: 450 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 65%Вискоза 35% Лен

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Заштеда -41%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -43%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
245 МКД
Заштеда -50%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
345 МКД
Заштеда -50%
690 МКД