Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 195091_BN
490 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 200 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции. 

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • U
    U
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав Лице: 40%Железо, 60%Акрил

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
190 МКД
Заштеда -34%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
190 МКД
Заштеда -51%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Заштеда -41%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -20%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
490 МКД
Заштеда -29%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
390 МКД
Заштеда -43%
690 МКД
Sačuvano u omiljne
190 МКД
Заштеда -51%
390 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Заштеда -26%
390 МКД