Барај
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
ДОДАТОК ЗА КОСА
PARFOIS

ДОДАТОК ЗА КОСА

Шифра на артикл: 185631_BM
690 МКД
483 МКД
386 МКД
Заштеда: 304 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Последно парче
Провери достапност
  • U
    *
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ДОДАТОК ЗА КОСА
Бренд PARFOIS
Пол ЖЕНСКИ
Боја БОРДО
Состав 100%Полиестер

Остави коментар

Trenutno nema komentara