ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
SUPER DRY

ЖЕНСКИ ЧОРАПИ

Шифра на артикл: W3100019A-P6U
2.190 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Zalihe:
Провери достапност
  • NSZ
Залихи
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SUPER DRY
Пол ЖЕНСКИ
Боја РАЗНОБОЈНА
Сезона FW19 ЕСЕН ЗИМА 2019

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3616797-70
299 МКД
Заштеда 40%
499 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3616770-70
299 МКД
Заштеда 40%
499 МКД
string(0) ""
string(0) ""