Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧОРАПИ 3П
SCOTCH&SODA

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: 169445-0217
2.090 МКД
1.254 МКД
1.129 МКД
Заштеда: 961 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 42
    42
  • 46
    46
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд SCOTCH&SODA
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70%Памук 28%полиестер 2%еластин
Trenutno nema komentara
2.090 МКД
1.254 МКД
1.129 МКД
Заштеда: 961 МКД
Извести ме за попуст
2
1