Барај
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
ЧОРАПИ 3 PACK
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: A1EVG-010
1.990 МКД
1.990 МКД
1.393 МКД
Заштеда: 597 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39-43
    M
  • 42-46
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 80% Памук, 18% Најлон, 2% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
M
L