Барај
%
×
Get your Replay

The search for something more!

ЧОРАПИ 3П
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3П

Шифра на артикл: A1EVH-001
1.790 МКД
1.249 МКД
1.249 МКД
Заштеда: 541 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 35-38
    M
  • 39-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3П
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 72% Памук, 23% Полиестер, 2% Најлон, 2% Еластин, 1% Влакна

Trenutno nema komentara
1.790 МКД
1.249 МКД
1.249 МКД
Заштеда: 541 МКД
Извести ме за попуст
2
1