Барај
ЧОРАПИ 3 PACK
TIMBERLAND

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: A1X7E-M05
1.490 МКД
1.490 МКД
1.043 МКД
Заштеда: 447 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 39-43
    M
  • 42-46
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја РАЗНОБОЈНО
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 67% Памук, 28% Полиестер, 4% Гума, 1% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
1.393 МКД
Заштеда -30%
1.990 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
1.043 МКД
Заштеда -30%
1.490 МКД
Големина
M
L