Барај
%
×
Penelope Cruz for GEOX
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
ЖЕНСКИ ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЖЕНСКИ ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A2NVA-662

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 35-38
    M
  • 39-41
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Бренд TIMBERLAND
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона Online Only SS
Состав 70%ПОЛИЕСТЕР ,25%ПАМУК,2%НАЈЛОН ,3%ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara