Барај
%
×
UNSTOPABLE - SPRINGFIELD OUTDOOR COLLECTION

Погледнете ја новата outdoor колекција на SPRINGFIELD

ЧОРАПИ 3 PACK
SUPER DRY

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: MS410149A-J6K
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Провери достапност
  • S/M
    S/M
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Боја БЕЛА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 79% Кулмакс Памук 20% Полиамид 1% Еластин

Trenutno nema komentara