Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ 3 PACK
SUPER DRY

ЧОРАПИ 3 PACK

Шифра на артикл: MS410149A-0TP
1.890 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • S/M
    S/M
  • M/L
    M/L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 3 PACK
Бренд SUPER DRY
Пол МАШКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 79% Кулмакс 20% Полиамид 1% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK MS410149A-J6K
945 МКД
Заштеда -50%
1.890 МКД
Големина
S/M
M/L