Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A1XF9-332
Провери достапност
  • 39-43
    M
  • 42-46
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЗЕЛЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 95% ПОЛИЕСТЕР, 4% ВЛАКНА ,1% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara