Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧОРАПИ
TIMBERLAND

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: A2P82-001
1.990 МКД
799 МКД
799 МКД
Заштеда: 1.191 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд TIMBERLAND
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 70% ПОЛИЕСТЕР, 25% ПАМУК, 4% ГУМА, 1% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara
1.990 МКД
799 МКД
799 МКД
Заштеда: 1.191 МКД
Извести ме за попуст
2
1