Барај
%
×
Слави ја својата убавина секој ден!

Kiko Milano Powerful Love Collection

ЧОРАПИ
DAN JOHN

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: DJ000987
Isbn: I22N90-3990-LNONERO
790 МКД
555 МКД
555 МКД
Заштеда: 235 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • UNI
    UNI
Одреди величина
Залихи
Квантитет: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд DAN JOHN
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Trenutno nema komentara
790 МКД
555 МКД
555 МКД
Заштеда: 235 МКД
Извести ме за попуст
2
1