Барај
%
×
Springfield kids
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654516-43

Попустот се пресметува во кошничка

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона Online Only FW
Состав 60% ПАМУК 33% ПОЛИЕСТЕР 7% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 902011001-208
690 МКД
Големина
43/46
39/42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2П 902011001-006
690 МКД
Големина
39/42
43/46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 701224673-003
690 МКД
Големина
43/46
39/42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П 701224671-003
690 МКД
Големина
43/46
39/42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3П DJ001542
1.290 МКД