Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 37054030-35
Šifra proizvođača: 37054030
890 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Cross Sale -20%/-30%

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
    УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја КАФЕНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 34% Вискоза 30% Волна 30% Полиамид 04% Кашмир 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 6 PACK 4484830-98
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484824-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-88
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50491294-960
790 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50484140-001
990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-100
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-001
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484826-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614746-14
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614745-99
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484831-98
1.190 МКД