Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0654492-10
490 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја ТЕГЕТ
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 68% ПАМУК 29% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50484066-100
990 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50484066-001
990 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50469848-401
1.190 МКД
Големина
39-42
43-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ A2P82-001
1.990 МКД