Барај
%
×
WS New Collection

PRETTY, COMFORTABLE & SEXY

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544502-37
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја БЕЛА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 48% ПАМУК 28% ПОЛИАМИД 22% ПОЛИЕСТЕР 2% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 6 PACK 4484830-98
1.790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484824-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-88
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 47010123-43
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50491294-960
790 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50484140-001
990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-100
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 50484149-001
1.990 МКД
Големина
3538
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484826-98
1.190 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614746-14
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614745-99
1.390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4484831-98
1.190 МКД