Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција есен-зима 2022

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8544508-41
390 МКД
390 МКД
390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
SPF -20% FW22

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 59% ПАМУК 38% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614740-99
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614742-45
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614735-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614743-70
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3614731-12
690 МКД