Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 37091502-91
Šifra proizvođača: 37091502
590 МКД
590 МКД
590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 85% Памук 13% Полиамид 02% Еластин

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544508-41
390 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544498-45
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013275
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013177
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013176
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013175
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-05
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-82
590 МКД
Sačuvano u omiljne
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
M
L
Sačuvano u omiljne
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
M
L