Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0653596-13
290 МКД
203 МКД
203 МКД
Заштеда: 87 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

SPF SS22 -30% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти.

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИНА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 80% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 37031322-01
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 37021323-56
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37011327-95
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37011326-99
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37011325-56
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001334-56
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 37001331-95
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001330-30
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001330-56
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001330-95
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001329-30
390 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37001329-56
390 МКД