Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8543267-72

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

SPF SS22 -30% дополнителни

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти.

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% ПАМУК 23% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544508-41
390 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544498-45
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013275
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013177
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013176
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013175
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-05
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-82
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-91
590 МКД
Sačuvano u omiljne
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
M
L