Барај
%
×
MANGO КОЛЕКЦИЈА ЕСЕН-ЗИМА '22

Погледнете ги најновите производи за жени, мажи и деца!

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8543268-08
190 МКД
95 МКД
95 МКД
Заштеда: 95 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

FGA SS22 SALE

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други дополнителни попусти

Провери достапност
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја ОКЕР
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 75% ПАМУК 23% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544493-11
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544489-37
390 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544508-41
390 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8544498-45
290 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013275
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013177
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013176
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ GSS013175
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-05
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-82
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-91
590 МКД
Sačuvano u omiljne
645 МКД
Заштеда -50%
1.290 МКД
Големина
M
L