Барај
%
×
SUPERDRY - Сезонско намалување на најурбаниот бренд

Дополнителен попуст од -30% на веќе намалените цени.

ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
ЧОРАПИ 2 PACK
HUGO

ЧОРАПИ 2 PACK

Шифра на артикл: 50468123-001
790 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • 3942
    3942
  • 4346
    4346
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ 2 PACK
Бренд HUGO
Пол МАШКИ
Боја ЦРНА
Сезона FW22 ЕСЕН ЗИМА 2022
Состав 82%Памук 16%полиамид 2%еластин
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50468117-401
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50473191-001
1.290 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 2 PACK 50464176-401
1.032 МКД
Заштеда -20%
1.290 МКД