Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
BOSS

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 50469996-401
990 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 41-42
    41-42
  • 43-44
    43-44
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд BOSS
Пол МАШКИ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469848-001
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
39-42
43-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469843-401
590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50468123-100
790 МКД
Големина
4346
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50468123-001
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
893 МКД
Заштеда -25%
1.190 МКД