Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8543274-53
190 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја КРЕМ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 78% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-05
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-82
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 37091502-91
590 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543283-97
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543267-72
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543268-08
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543269-72
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543291-72
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543290-72
190 МКД
Големина
36
39
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 8543270-16
190 МКД
Големина
36
39