Барај
%
×
End of summer with KIKO MILANO

BLUE ME - нова револуционерна колекција

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
MANGO

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 27001171-56
Šifra proizvođača: 27001171
Провери достапност
  • 20
    20
  • 21
    21
  • 22
    22
( Одреди величина )
Одреди величина
Залихи
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд MANGO
Пол МОМЧИЊА
Боја ТЕГЕТ
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 42% Памук 36% Полиестер 21% Полиамид 01% Еластин

Trenutno nema komentara