Барај
%
×
DAN JOHN - Италијански бренд за софистицирани мажи

Нова колекција за тебе и твоите пријатели.

ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0653565-89
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст

Купете 2 производи за 390 денари.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции.  

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други попусти и промоции.

Попустот се пресметува во кошничка и не може да се комбинира со други промоции

Cross sale промоција -10% за 1,-15% за 2,-20% за 3 и повеќе производи

Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја МАСЛИНЕСТА
Сезона SS22 ПРОЛЕТ/ЛЕТО 22
Состав 78% ПАМУК 20% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН.

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469848-001
790 МКД
Заштеда -20%
990 МКД
Големина
39-42
43-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469843-401
590 МКД
Заштеда -14%
690 МКД
Големина
43-46
39-42
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50468123-100
790 МКД
Големина
4346
3942
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50468123-001
790 МКД
Големина
3942
4346
Sačuvano u omiljne
893 МКД
Заштеда -25%
1.190 МКД