Барај
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
WOMEN'SECRET

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 3612422-70
Провери достапност
  • ONE SIZE
    1
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд WOMEN'SECRET
Пол ЖЕНСКИ
Боја РОЗОВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 99% Полиестер 1% Еластан

*Величините се прикажани по шпански стандарди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-81
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-20
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-14
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-52
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4482670-49
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4482671-98
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД