Барај
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 8542309-43
290 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • 36
    36
  • 39
    39
Одреди величина
Залихи
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол ЖЕНСКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 70% ПАМУК 14% ПОЛИЕСТЕР 14% ПОЛИАМИД 2% ЕЛАСТИН

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-81
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-20
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-14
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 27050346-52
690 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4482670-49
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 3 PACK 4482671-98
632 МКД
Заштеда -20%
790 МКД