Барај
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
ЧОРАПИ
SPRINGFIELD

ЧОРАПИ

Шифра на артикл: 0652741-43
290 МКД
190 МКД
190 МКД
Заштеда: 100 МКД
♻️

Производи со органски памук

Последно парче
Провери достапност
  • M
    M
  • L
    L
Одреди величина
Залихи
Зачувајте во списокот со желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија ЧОРАПИ
Бренд SPRINGFIELD
Пол МАШКИ
Боја СИВА
Сезона FW21 ЕСЕН ЗИМА 2021
Состав 80% ПАМУК 17% ПОЛИЕСТЕР 3% ЕЛАСТИН

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469848-001
990 МКД
Големина
39-42
43-46
Sačuvano u omiljne
ЧОРАПИ 50469843-401
690 МКД
Големина
43-46
39-42